9 lip 2016

Przerwa

Niestety już jutro wyjeżdżam za granicę, a więc co za tym idzie nie będzie żadnego posta na blogu lub zdjęć na fanpejdżu. Wolałam wszystkich poinformować, żeby później nie było, że umarłyśmy :P Sasha przez najbliższe dwa tygodnie będzie miała długą przerwę od sztuczek i agility, ale od razu po moim powrocie zamierzamy pojechać na obóz agility. 
Co do tych dwóch tygodni wakacji, które minęły w tempie przyspieszonym trochę się u nas działo. W piątek czyli pierwszy dzień wakacji była u nas Patrycja wraz z dwoma szetlandami. Ćwiczyłyśmy skupienie i pracę w rozproszeniach.
5 lipca pojechałyśmy na lekcje indywidualne do MADzone - dog training center. Na początku uczyłyśmy się dawania dwóch łapek z boku, później przyszła pora na skoki na tylnych łapach oraz ćwiczyłyśmy chodzenie na przednich łapach na odległość. Po za tym robiłyśmy przywołanie, bo Sasha nie zawsze przyjdzie do nogi. Oczywiście w sierpniu zamierzamy się tam jeszcze wybrać, bo w lipcu już po prostu nie zdążymy. 
Końcówka czerwca okazała się być bardzo szczęśliwa pod względem sztuczkowym. Sashka nauczyła się w końcu chodzić na trzech łapkach oraz siupać wysoko w górę ;)6 komentarzy:

 1. Jak on świetnie siupa! :o <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie jej idą sztuczki! :D
  Miłego wyjazdu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłego wyjazdu! Z ciekawości zapytam - dokąd jedziesz? :D Sztuczki idą jej świetnie! A gdzie jedziecie na obóz agility? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, powodzenia! :)

  Z ciekawości, jak nauczyłaś Sashkę siupania?

  OdpowiedzUsuń